759.

23.02.2016. Otrdiena.

Pēc slimošanas, 3 privātnodarbību izkrišanas un neplānotas, bet labprātīgas došanās pie zobuārsta, esmu pilna enerģijas un atkal ierindā!

Prieks par šodienas treniņu (jo koris ieradās tikai pēc pus deviņiem, paspēju labu strēķīti paspēlēt). Atkārtoju 8 skaņdarbus, paslīpēju bītus, taču 2 h aizlidoja pārāk ātri.

Nesanāca arī iemēģināt jaunos kokus (mūzikas bodes vīriņš teica – ja iesākot, nevarot vairs ar citiem paspēlēt; tas no viņa dēla – bundzinieka, pieredzes!). Palūkosim, skatos uz to pierašanu mazliet skeptiski!

20160223_210039

Rīt VIA mēģinājums; redzēs, kā būs – esmu mazliet izsitusies no mēģu intensīvā ritma.

Mācāmies jaunu skaņdarbu, kuram daudzas ievadtakstis un pirmie pantiņi bez bungām – nevaru prātīgi izskaitīt, kurā taktī jāiestājas ar bītu; nedrīkst nokavēt uztakti. Par to baidoties, bieži iesāku par ātru! Jop-tiņķ-ar-ārā!

Mazais Rockabilly festivāls (minēts iepriekšējā dienasgrāmatas ierakstā) iekrāsoja lietaino dienu siltos toņos.

Neliels raksts i-netā te: http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/215203/pita-anna-pec-rokenrola-karala-aiziesanas-nespej-dzivot-savas-majas

Tā kā manis fotografētie kadri ir neasi, ievietoju 2 foto no augšā minētā raksta.

No maniem pierakstiem klubiņā “uz salvetēm”: 

“Mārstaļu iela, klubs “9.vilnis”. Dārgs iestādījums – karsta upeņu sula ar balzāmu 6 eiriki; (knapi palika nauda vilcienam atpakaļceļā) – dārgāk, nekā ieejas biļete uz šī vakara pasākumu! Man paveicās, ka esmu savējo sarakstā, citādi – būtu čušš!

20160211_203359

Tauta pamazām sanāk. Dīdžejs liek pasākumam atbilstošu mūziku (kā solīts pasākuma afišā). 50-to gadu šarms arī dreskodā – īsts vai stilizēts pin-up.

Esmu dislocējusies 2.stāva balkoniņā, lai baudītu neatkarīgo skatu. Ļaudis dejo – prieks skatīties! Apbrīnoju – kā tik forši var kustēties!

Skan labi ieraksti – kvalitatīva mūzika, kas silda, jo ir dziesmas vai noskaņa, kas bijusi klausoties ko līdzīgu bērnībā. Zinu, paps toreiz to klausījās; nav gan skaidrs – tās bija plates, kasetes vai radio. Par pēdējiem 2 esmu vienlīdz droša.

Tā, savējie kāpj uz skatuves – nu jāklausās, jādzīvo līdzi, pierakstus malā!

Uff, super – 35 minūtes uz steidža The Swamp Shakers. Enerģētisks baudījums. Skaisti, spēcīgi, kaifīgi – malači!

Protams, drīz uz skatuves The Real Gone Tones (Polija). Ir interesanti. Klausos, kā Kārlis ieteica. Vēlāk arī pajautāju, kāds bija viņu izpildītās 1.dziesmas nosaukums, jo tā vienīgā spilgti iekrita ausu atmiņā! The Real Gone Tones – Hot Mess Jā, autentisks skanējums, bet… tauta dejo maz, taču, kad atkal uz skatuves mūsējie, publika spiedz, aizpilda deju placi.

Atvados no Kārļa, jo laiks skriet uz pēdējo vilcienu.

Ārā sācis snigt lielām, ātri kūstošām pārslām. Ļauju sev apsnigt.

Esmu ar pozitīvām sarunām sasildīta, kvalitatīvu mūziku klausījusies.

Pilna laimes istabiņa.”

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s