Nekas nepazūd

29.12.2015. Nekas nepazūd. Kas nokļuvis interneta tīmeklī, neizdzēšams. Ko gan darīs nākamās paaudzes ar šo neaptverami lielo informācijas bagāžu, nav zināms.

Neesmu te rakstījusi pus gadu… Es ieniru darbos un nogurumā, rudens miglā un jaunās bungu notīs, bet nepazudu.

Viss ir bijis – iedvesma koncertos, jauni CD, ko klausīties, autogrāfi priekam, izaicinājumi un jauna skatuves pieredze, kā arī festivāls emocijām.

Manas domas, jūtas, sapņi nepazūd. Nekas nepazūd.

20150904_075003

Jau otro dienu zemei sniega sega. Jau otro dienu domāju par sapņiem, mērķiem un savām īstajām vēlmēm.

Vakar Start Strong kursos mūs aicināja uzrakstīt – kāda izskatītos mana ideālā diena, ja zelta zivtiņa piedāvātu izpildīt JEBKURU manu vēlēšanos.

Vērtīgs uzdevums. Nekad nebiju iedomājusies, ka jutīšos tik laimīga, uzrakstot savus sapņus.

Ideālā diena kļūst par mērķi, uz kuru katru dienu iet. Mērķi, kam tuvošos, ja dienā veltīšu tam tikai 1 stundu – attīstot, pilnveidojot kādu savu prasmi, līdz kļūšu tajā eksperts.

Laiks, ko izlietoju pa tukšo (piem., bezmērķīga iečekošana internetā), noslidina mani atkal no kalna lejā. Mērķtiecīga, nepieciešamās informācijas meklēšana, lasīšana – vienīgais attaisnojums klejošanai internetā. Protams, ka to zināju un saprotu, bet pārāk ilgi sev ļāvu slinkot. Es jau jutu, ka slīdu no kalna lejup…, ka attālinos prom no mērķa un līdz ar to “ideālās dienas”, kas būtībā ir tāda dzīve, kādu es patiesībā vēlos dzīvot.

Esot tikai divas iespējas, divi virzieni. Un viss. Lektoriem taisnība, jo neviens veiksmīgs cilvēks nav ticis kalnā, neplānojot laiku, neatsakoties no liekā.

Mans mērķis sastāv no trim krāsainiem un an nozīmīgiem komponentiem – mūzika (bungas), rakstīšana un fotografēšana. Viss.

20150831_081654 20150908_072013

Pabeigšu šo rakstīt un došos pie bungu seta.

Pēc “KaBriKoRda” koncerta 19.decembrī Tomē un nākamās dienas stresiņa un uzstāšanās Rīgā  Slavenās Rīgas POP&ROCK STUDIJAS Ziemassvētku koncerteksāmenā, neesmu pie bungām sēdusies; iegrimu svētkos, pīrāgos, piparkūkās un grāmatu lasīšanā.

Mans labais skolotājs Kārlis man uz dzimšanas dienu uzdāvināja jaunus bungu kociņus džeza spēlēšanai. Ir arī citi jauni bungu koki, kam mest skaidu.

20151214_113557 Instrumentālajā ansamblī šogad jautri. Solistu mums nav – pievēršamies instrumentiem!

20151117_113755

Spēlēju joprojām 3 muzikājajās apvienībās, bet neatliek laika treniņiem; pie bungu skolotāja arī ilgi nav būts. No 4.janvāra plānoju to mainīt – skatoties, ko Gundars L.teiks, vai pieņems. Miķelis V. arī ļoti aizņemts, bet – kas reriskē, nedzer īru kafiju!

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s